Хогуортс

Изживейте света на магията !

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВходВъпроси/Отговори

Share | 

Правила

Go down 
АвторСъобщение
Heru_Eld
Гост

ПисанеЗаглавие: Правила   Сря Окт 24 2007, 01:24

Както във всеки предмет, така и тук трябва да спазвате някои правила.

1. Както знаете, флууда е забранен. Не искам мнения от типа: Пратих домашното по ЛС. Аз и така виждам, че ми е пратено.
2. Да, домашните ги пращайте по ЛС. Мисля, че след всеки час ще има домашно.

3. Ще оценявам работите ви еднакво. Искам да кажа, че няма значение дали ще проверявам домашната на най-добрата си приятелка или на някой друг.

А ето и оценяването:
Изключителен 100 точки
Надхвърлящ очакванията 70 точки
Приемлив 35 точки
Слаб -0 точки
Ужасен -50 точки
Трол -70 точки - това ще го пиша само при непредадено и неизвинено домашно или домашно от 3 до 7 реда.

Не си мислете, че давам прекалено много точки. Домашните са трудни и се изисква добра фантазия, но не се безпокойте ! Ще ви давам повечко време за да ги напишете !

4. Не ви трябват учебници. Всичко ще си записвате по време на час.
5. Тук аз не съм Джинни Уизли. Тук името ми е Мис Мариела.

Ъм... за домашните по-подробно...
В домашното като тема пишете номера и името на лекцията. В домашното пишете въпроса и отговора (е как без него !
Laughing ).
Желателно е да пишете домашните със свои думи, а не цитирано от урока.
Домашните от 3 реда до 5 ще се оценяват като "Трол" В домашното не удебелявайте и не увеличавайте размера на буквите. Няма да ме излъжете така за по-дълга домашна.
Можете да поискате помощ от учениците в по-горните курсове за домашните (
т.е тези, които са учили и писали тези домашни), но не и обратно !
За да се оценява по-високо домашната ви, е желателно тя да е направена на фашата фантазия, а не копирано от нета.
В контролните работи пишете курс, ник, дом, въпрос и после верния отговор.

Ако контролното е оформено добре и са верни отговорите, то вие получавате 200 точки!

За отписване от предмета - минус 200 точки от дома.

Това е ! Ако нещо не ви харесва или искате да се оплачете от мен или от нещо, неустроило ви в часовете ми, пишете в ТАЗИ тема.
Върнете се в началото Go down

Правила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1