Хогуортс

Изживейте света на магията !

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВходВъпроси/Отговори

Share | 

Урок 2

Go down 
АвторСъобщение
FaTal_SeDucTeD
Хафълпаф
Хафълпаф

Female
Брой мнения : 376
Дом : Хафъплаф
Registration date : 14.03.2008

ПисанеЗаглавие: Урок 2   Пет Апр 11 2008, 15:09

Професор Кембъл влезна в кабинета и беше много уморена и все още болна.Тя отиде до стола си погледна учениците си и им каза : Ученици отворете на страница 23 и да започваме с урока.

Както знаете мъгълите имат по-различен начин на живот от този на магьосниците.Какво имам предвит..? ами например мъгълите използват хладилници,игри и т.н. Те нямат магически пръчки или някакви способности като магьосниците , за да се справят по-лесно.Ще ви дам за пример хладилника... така. За да запазят за по-дълго храната си мъгълите използват хладилник докато магьосниците не използват такъв уред , за да запазят храната и напитките си.
Така ученици това беше урока ви. Знам , че е много кратък , но това беше накратко. За домашно искам да ми напишете какво още използват мъгълите , а магьосниците не! Срока за предаването на домашното по ЛС е до Петък -> (18.04.2008 г.) Ако имате някакви въпроси към домашното моля пишете на темата : Дженифър Кембъл.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Урок 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1