Хогуортс

Изживейте света на магията !

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВходВъпроси/Отговори

Share | 

Кухнята

Go down 
АвторСъобщение
mimata94
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~

Брой мнения : 369
Registration date : 30.06.2007

ПисанеЗаглавие: Кухнята   Чет Авг 16 2007, 11:45

Тук можете да говорите с домашните духчета и да си похапвате сладичко и тайничко.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.magdaskalohoguords.iowoi.org
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~

Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Чет Авг 23 2007, 19:41

Всички бяха на вечеря в Голямата Зала,но Бела беше уморена и не искаше да е сред много хора,за това реши да се отбие в кухнята и да хапне там на спокойствие.Когато влезе няколко домашну духчета веднага се втурнаха към нея и я затрупаха с всевъзможни ястия и вкусотии.Бела си взе малко салата с риба тон и чаша вино,настани се на широката маса в центъра на стаята и се нахрани на спокойствие.На тръгване благодари на милите духчета,които тикаха в ръцете й няколко кексчета.Тя точно беше излязла от кухнатя,когато внезапно й прилоша и тя се свлече на пода.Започваше да губи съзнание и нямаше сили да се изправи,но огава пред нея се появи ...
Вижте профила на потребителя http://harrypotterfans.yourme.net/
fliper
Слидерин
Слидерин

Male
Брой мнения : 705
Местожителство : Бургас
Дом : Слидерин
Галеони : 99999
Registration date : 27.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Чет Авг 23 2007, 20:11

(Че кой друг) Флип който отново вдигнал момичето на ръце (за 1000 път ) измармори нещо като "Само ги вдигам но не се женя за тях Ужас" и се втурна кум болничното крило с нея за да я закара при бела . По средата се сети че това е бела и няма кой да я лекува . След няколко минути мислене реши да я остави там и да повика палавите сестрички да я излекуват
Вижте профила на потребителя http://harrypotterfans.yourme.net
Daniel
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~

Male
Брой мнения : 1019
Местожителство : Пловдив, Майнатаун
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 330
Registration date : 18.10.2007

Герой
Описание на героя ви::

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   Нед Окт 21 2007, 17:00

Дан реши да посети кухнята на духчетата. Искаше да предаде много поздрави на Крийчър тъй като бе чувал много различни неща за него и искаше да го опознае.
- Добър ден, господин Риддъл - поздрави тъжно духче, което Дан не знаеше по име.
- Здравейте всички - дойдох да потърся Крийчър, а теб не те познавам... как се казвш - попита плахо момчето.
- Аз съм Уинки, сър.
- оооо Хари Потър е говорил много за теб, Уинки. Спомняш ли си го?
- Да, да...Уинки помни Хари Потър и надделяването му над Лорда...да ,да от тогава духчетата имаме значително по лесен живот... - с радост в гласа каза Уинки... - а ето го и Крийчър...
- Здравей, Крийчър... - поздрави момчето.
- Здравейте Даниел Риддъл... - поздрави дружелюбно духчето...
- не, не наричай ме Дан...и това се отнася за всички вас - наричайте ме Дан...искам да се сприателим...
- Добре, Дан...Уинки, донеси моля те на нашия нов приятел малко бисквити и тиквен сок...именно тове ще бъде утрешната закуска...
- Мерси Крийчър...няма нужда... - Дан се усмихна сещайки се историята на доведения си брат Рон за това как е овършал всичката храна при духчетата...
- Крийчър искам да ти предам много поздрави от Хърмаяни Грейнджър и Хари Потър...те са разкавали за вашите приключения срещу...Волдемор...
- Да, да Крийчър помни добре...ние победихме Лорда..но ти не трябва ли да ни се сърдиш, да ни опрекваш...та той ти беше баща... - Крийчър говореше по-прямо, по-изискано, по-дружелюбно...
- Не, аз имам едни родители - семейство Уизли и именно те са ме отгледали...
През това време Уинки донесе на Дан малко бисквити и тиквения сок...
- Крийчър, как се справяте в кухнята. Хърмаяни искаше да знае получавате ли заплатата от 150галеона на месец...
-Крийчър е много благодарен на Хърмаяни Грейнджър, че ни даде заплата и издейства за нас дрехи...сега ние се чувстваме...хммм...нормални...тя е наистина велика магьосница...
-Да, наистина... - Дан изпи последната глъдка тиквен сок и се сбогува...духчетата наистина бяха приятни същества... - помисли си той... - Хърмаяни беше права...
Вижте профила на потребителя http://zoom.bg/Love92maker
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята   

Кухнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1